Skip to main content

Od roku 2006 na
slovenskom trhu

LEGAL ART už viac ako 18 rokov poskytuje právne služby domácim aj zahraničným klientom, pričom sa orientuje predovšetkým na podnikateľov a korporátnu klientelu, ktorej poskytuje profesionálne právne služby spĺňajúce tie najvyššie odborné, obchodné a etické štandardy.

O nás

Advokátska kancelária LEGAL ART pôsobí na trhu právnych služieb od roku 2006. Poskytujeme právne služby naprieč odvetviami od dopravy a logistiky, cez projektovanie, real estate a development, hazardné hry, poskytovanie zdravotnej a lekárenskej starostlivosti až po poskytovanie platobných služieb a informačných technológií.

Sme flexibilní, aktívni, na potreby a problémy klientov sa vždy pozeráme v širších súvislostiach a prinášame im efektívne a pro-business orientované riešenia.

Vzťahy s našimi klientami sú založené na báze lojality a dôvery, čoho dôkazom je okrem iného aj to, že mnoho klientov je s nami už od nášho vzniku. Zakladáme si na čestnom a individuálnom prístupe s ambíciou byť spoľahlivým partnerom pre klienta.

LEGAL ART má dostatočné skúsenosti a kapacity na poskytovanie komplexných právnych služieb a v mnohých prípadoch slúži ako interné právne oddelenie klienta.

Zoznam služieb

Náše hodnoty

Poskytovanie komplexných právnych služieb

Bezprostredný a dôverný vzťah
s klientom

kreatívne myslenie
a progresívne prístupy k riešeniu